Wspierają nas:

Polski Holding Obronny

Dzięki porozumieniu zawartemu z Polskim Holdingiem Obronnym sp. z o.o. udało się uratować część powojennej historii polskiego przemysłu obronnego. Do muzeum trafiły elementy z wyposażenia biura konstrukcyjnego i linii produkcyjnej zlikwidowanych Zakładów PZL Wola w Warszawie. Wszystkim osobom zaangażowanym w ten projekt serdecznie dziękujemy.

Eksponaty z PZL Wola
PHO

SMARTTECH 3D


Firma SMARTTECH działa na rynku pomiarów optycznych od 2000 roku. Została założona jako spółka spin-off przez zespół naukowców z Politechniki Warszawskiej pod kierownictwem prof. Małgorzaty Kujawińskiej, oraz młodej bizneswomen Annę Gębarską, których połączyła pasja tworzenia Wysoko Rozwiniętych Technologii w Polsce.
Spółka od prawie 16 lat realizuje ambitne założenia, tworząc nowe produkty, a także odnosząc sukcesy na rynkach zagranicznych.
Jest firmą ze 100% polskim kapitałem. Swoją ofertę opiera na najnowocześniejszych osiągnięciach naukowych i technicznych, łącząc jednocześnie najwyższą jakość z konkurencyjną ceną.
Inżynierowie firmy SMARTTECH posiadają szeroki zakres wiedzy na temat technologii 3D i zawsze znajdują najlepsze rozwiązanie dostosowane do konkretnych potrzeb, zarówno przy pomiarach 3D jak i doborze urządzenia.


SMARTTECH 3D

TB Truck & Trailer Serwis Sp. z o.o

Projekt Sd.Kfz. 7/2
TB TruckTB Truck

WOJSKOWE ZAKŁADY MOTORYZACYJNE S. A.

WOJSKOWE ZAKŁADY MOTORYZACYJNE S. A. w Poznaniu są partnerem Muzeum Wojska Polskiego w remoncie czołu pływającego PT-76. Realizacja tego przedsięwzięcia jest wspaniałym przykładem partnerstwa przemysłu obronnego i muzealnictwa w restauracji zabytków techniki wojskowej. Czołg pływający PT-76WZM

NAC

Narodowe Archiwum Cyfrowe udostępniło nam zdjęcia na potrzeby wystawy:

Wojna 1939. Zrobiliśmy to co do nas należało.

Bardzo serdecznie dziękujemy!

Narodowe Archiwum Cyfrowe

MegaFormat

MegaFormat - przygotował nam wydruki wielkoformatowe na potrzeby wystawy:

Wojna 1939. Zrobiliśmy to co do nas należało.

Bardzo serdecznie dziękujemy!

MegaFormat wydruki dla historii

MegiTeam.pl

Strona powstała dzięki pomocy firmy MegiTeam.pl - naszego dostawcy hostingu na potrzeby tej strony internetowej.

Nie będę udowadniał jaką świetną ofertę ma MegiTeam.pl bo będzie to brzmiało jak reklama ;)
Powiem za to coś innego - znam ten hosting od 2010 roku i bywały czasem chwile, że miałem ochotę powiedzieć coś dosadnie o tym, czy tamtym.. Jak to w życiu...
Ale nigdy nie zostałem z problemem sam, bez wsparcia pracowników MegiTeam.pl - zawsze była pomocna dłoń, choć czasem wykazywałem się totalną nieznajomością procesów i czegoś tam jeszcze..
Uważam, że właśnie po sposobie rozwiązywania problemów poznaje się Partnera - MegiTeam.pl jest Partnerem!
Pani Magdaleno - dziękuje!

Tomek - wolontariusz MWP

MegiTeam - doskonały hosting

Strzelbicki.pl

Siła napędowa projektu grafiki i wykonania tej strony internetowej.